Info pro rodiče

Vážení rodiče, 

 
tato situace je pro nás všechny zcela nová a nepříjemná. Nechceme na Vás přenášet ještě další zátěž v podobně velkého množství úkolů, vysvětlování nového učiva a podobně. 
 
Pro tento týden Vám sem nesdílíme odkazy na online výuku. Stránky jsou velmi dobře udělané, stačí si vybrat jen ročník a téma učiva. Děti si mohou opakovat učivo online nebo si některé cvičení přepsat do sešitu a vypracovat úkoly písemně, doplnit je obrázky a podobně.
 
Od dubna Vám poté budeme zde zveřejňovat rozpis úkolů na každý týden, které si žáci budou plnit dle vlastních možností. 
 
Dětem dejte knížky, tvořte komiksy, zapojte je do domácích prací, nechte je malovat, vypracovávat nejrůznější projekty, tvořit si vlastní pracovní listy, psát si deník a podobně. Nechte děti ať tvoří samy dle vlastní fantazie. Uvidíte, že je to bude bavit a budou kreativní. 
 
Kolektiv ZŠ Oleksovice
 
 

Další informace