Andělská besídka 2018

V pátek 30.11. 2018 se naše školka proměnila v andělské nebe. Všechny děti se nám proměnily v hodné a nevinné andělíčky, s kterými jsme pro rodiče přichystali kouzelnou besídku plnou tanečků a krásných básniček. Nechyběly také vánoční písničky, s kterými jsme se všichni naladili na vánoční atmosféru. Poté jsme s andělíčky všem popřáli krásné vánoční svátky a netrpělivě čekali, až přijde Mikuláš s Andělem. Mikulášovi jsme všichni slíbili, že se do příštího roku polepšíme a řekli jsme mu, nebo zazpívali písničku. Za odměnu jsme od Andílka dostali sladké balíčky a poté jsme se vydali na návštěvu do bran pekelných v místní myslivně v Oleksovicích.

Děkujeme rodičům za krásné andělské kostými, které s dětmi připravili a také Mikulášovi a Andílkovi za příjemnou návštěvu.

 

1

3                                                4a 4b         

                                                5a 5b 

 

 

Další informace