Zápis do MŠ na rok 2021/2022

ZÁPIS  DO  MŠ  OLEKSOVICE  2021/2022

MŠMT vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID - 19 opatření k organizaci zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022.

Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy.

Zápis proběhne po formální stránce podáním „Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání „( viz. příloha) bez přítomnosti dítěte a zákonných zástupců v mateřské škole. Jen ve vyjímečných  případech  bude možno vyzvednout  žádost osobně  po domluvě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Podle § 37 zákon č.500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné žádost doručit těmito způsoby:

· Poštou ( Mateřská škola, Oleksovice 72, 671 62 Oleksovice)

· Osobním doručením do  schránky u hlavního vchodu do MŠ Oleksovice

· Datovou schránkou ( ID datové schránky ZŠ Oleksovice r2e9wy )

· e- mailem s uznávaným elektronickým podpisem  

( e-mail MŠ Oleksovice –  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Po obdržení žádosti Vám bude přiděleno registrační číslo, pod kterým bude dítě zapsáno. Toto číslo Vám bude sděleno na e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, které uvedete.

 Příjem žádostí je stanoven v termínu od 2.5.2021 do 16.5.2021

 

K přihlášce přiložte:  

·kopii rodného listu dítěte

·součástí žádosti je i potvrzení dětského lékaře o povinném očkování dítěte

V případě, že dítě nebylo očkováno podle očkovacího kalendáře, musí zákonný zástupce kontaktovat na dálku praktického lékaře a vyžádat si od něj potvrzení, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.

Potvrzení o očkování nemusí být u dětí, které do 31.8.2021 dovrší 5 let věku a budou mít předškolní vzdělávání povinné.

 Pokud bude požadováno individuální vzdělávání dítěte, musí být také podána přihláška, společně s žádostí o individuální vzdělávání.                      

Rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti, se oznamuje zveřejněním uchazečů pod přiděleným registračním číslem na webových stránkách školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   po dobu 30 dnů

Rozhodnutí o nepřijetí vydává, v písemné podobě do 30 dnů správního řízení, ředitelka školy a bude doručeno do vlastních rukou.

V případě jakýchkoliv dotazů pište prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Níže jsou přiložené soubory k zápisu ke stažení. Prosíme o tisk ve formě A4 a oboustranně.

 

Attachments:
FileDescriptionCreatorFile sizeLast modified
Download this file (KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE DO MŠ OLEKSOVICE.pdf)KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE DO MŠ OLEKSOVICE.pdf ms-oleksovice67 Kb04/12/21 19:20
Download this file (ZÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ (prosíme o oboustranný ti~.pdf)ZÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ (prosíme o oboustranný ti~.pdf ms-oleksovice307 Kb04/15/21 11:18
Download this file (zápis plakát.pdf)zápis plakát.pdf ms-oleksovice744 Kb04/12/21 19:24

Další informace