Rozloučení s předškoláky

V pátek 27.6. jsme se ve školce rozloučili s našimi kamarády předškoláky, kteří nás v září opustí. Kdo měl, donesl nám ukázat svoji novou aktovku, se kterou vyrazí do první třídy. Symbolicky prošli bránou, prolezli tunelem a připily si na rozloučenou s kamarády dětským šampaňským. Po zbytek dopoledne si děti užily letní diskotéku, různé hry a vodní radovánky.

IMG_20250627_093922_1.jpg

Další informace