Školní rok 2012/2013

Dětský den na Freeportu

V úterý 4. 6. jsme nadšeně vyrazili směr Freeport, kam jsme byli pozváni dětským zábavním parkem Kinderwelt. Ačkoli nám počasí nepřálo a od rána hustě pršelo, dorazili jsme v pořádku a společně s ostatními školami a školkami jsme se po úvodní instruktáži a rozdělení do skupin vydali získat poklad kouzelníka Merlina. Čekala nás celá řada atrakcí, které jsme si mohli vyzkoušet - hrdě jsme bojovali v námořní bitvě, létali na okřídlených koních, zahrabávali se do kuliček a zaskákali si mezi kuželkami. Také kovbojská jízda se střílením z koltů nebo projížďka vláčkem nás moc bavila a zařádily si i paní učitelky.

DSCN2063  DSCN2113 

 IMG 7875    DSCN2144  IMG 7905

Vytoužený poklad se nám nakonec podařilo získat a největší pochvalu od Merlina jsme dostali za krásně srovnané boty:) Dopoledne v dětském světe se zkrátka moc líbilo a těšíme se na další návštěvu.

 

Všechny fotky ve fotogalerii.

Další informace