Školní rok 2012/2013

Cesta za indiánským pokladem

Počasí se díkybohu umoudřilo a tak jsme mohli v pátek 7.6. vyrazit na dobrodružnou výpravu za indiánským pokladem. A zatímco jsme se ve školce šlechtili, abychom vypadali jako praví neohrožení indiáni, vrchní náčelnice zatím vytyčila trasu pomocí šipek a barevných fáborků. Na té indiáni hledali obálky a plnili zadané úkoly - předváděli indiánský pozdrav, jízdu na koních, cvičili svoji mušku anebo vzpomínali, jaké věci k indiánům patří. A protože se žádným úkolem nenechali odradit a se vším si poradili, čekala je na konci výpravy truhla skrývající hledaný poklad. Všechny děti si indiánskou výpravu užily a byly odměněny sladkostmi, zlaťáky a novými hračkami do školky.

DSCN2173 DSCN2184 DSCN2179 

DSCN2191

Všechny fotky ve fotogalerii.

 

 

Další informace