Zpravodaj

Zpravodaj na měsíc září 2021

Vážení rodiče, dovolte mi, abychom Vás přivítali v novém školním roce 2021/2022.

Doufáme, že jste si o prázdninách odpočinuli a můžeme se společně těšit na dobrou spolupráci i v letošním školním roce.

V tomto školním roce bude 1., 2. a 3. ročník vyučovat p. ředitelka Mgr. Černá,

4. a 5. ročník bude vyučovat p. uč. Mgr. Dufková,

p. uč. Mgr. Tereza Altenburger bude učit v obou třídách a ve školní družině.

V září nás čekají tyto akce:

1. 9. 2021--- Zahájení školního roku ve středu 1. září v 8:00 v budově školy. Konec v 8:45.

--- Prosíme o co nejdřívější vyplnění přihlášky do školní družiny

--- ŠKOLNÍ DRUŽINA bude v provozu od čtvrtka 2. 9. 2021 každý den od 11:40 do 15:00 hodin. Dítě odchází buď po vyučování (11:40 nebo 12:35 dle rozvrhu), po obědě (asi ve 12:15 nebo 13:00), nebo po ukončení družiny v 15:00 hodin, kdy je dítě předáno rodičům před školou nebo odchází samo (dle info na přihlášce).

Omluvenky ze ŠD prosím písemně na lístečku (ne v deníčku či ŽK) vždy s datumem a podpisem rodiče.

--- 2. a 3. 9. končí vyučování pro všechny ročníky v 11:40, oběd a Školní družina je v provozu.

Podle rozvrhu se začneme učit od pondělí 6. září.

V letošním školním budeme EKO sběr. Vybírat se budou pouze baterie, mobily a zářivky. Sběr oleje stále pokračuje.

Prosíme rodiče, aby dětem obalili učebnice a pomůcky řádně podepsali.

Do výtvarné výchovy si žák donese vybavený kufřík.

Do tělesné výchovy si žák donese v  igelitce cvičky, botasky a cvičební úbor na ven i do tělocvičny.

Kdo chce, může si donést svůj vlastní podsedák na židličku do třídy.

V tomto školním roce Vás žádáme o zálohu na: - pracovní sešity, výtvarné potřeby a výkresy, sešity na celý školní rok a drobný materiál dle potřeby na pracovní činnosti - 1. – 5. ročník --- 1500,-Kč.

Podle školního řádu, je žákům zakázáno nosit do školy mobily, ostré předměty, peníze a drahé věci. Proto prosíme rodiče, aby na to dohlédli. Škola za tyto věci nenese zodpovědnost.

Zpravodaj bude již nyní vycházet pouze v online verzi na stránkách školy a facebooku školy.

Kontakty       - škola 515 271 419

Neváhejte psát, kdykoli je potřeba / omluva dítěte, pozdní příchod, lékař apod./ - stačí sms či email. Po příchodu dítěte do školy napište omluvenku do ŽK.

Přejeme Vám i Vašim dětem úspěšný školní rok a těšíme se na dobrou spolupráci s Vámi tak, jako v loňském roce.

Kolektiv pracovnic ZŠ Oleksovice