Zpravodaj

Zpravodaj na měsíc PROSINEC

Vážení rodiče, čeká nás společně poslední měsíc v roce 2020.

Kvůli nastávající situaci je řada akcí zrušena.

---   Výuka plavání i návštěva divadla jsou zrušeny.

4. 12. 2020   ---   budeme mít ve škole od 10:00 hodin Mikulášskou nadílku. Žáci mohu přijít tento den oblečeni jako Čert, Mikuláš nebo Anděl. Děti dostanou balíčky a podíváme se na film.

22. 12. 2020   ---   Vánoce ve třídě a dárečky (ve třídě si žáci předem vyberou dvojice a poslední den školy si spolu vymění malé dárečky), besídka ve třídě, posezení, cukroví, čaj a společné video, popř. procházka do zimní krajiny. Výuka 22. 12. 2020 končí v 11:40 hodin a družina tento den není, žáci odchází po obědě domů.

POMOZTE NÁM VYZDOBIT TŘÍDU. Namísto tradiční vánoční soutěže prosíme naše žáky, aby doma vyrobili jakýkoli vánoční výrobek, který nám ozdobí třídu. Výrobky můžete nosit kdykoli v průběhu prosince a poslední školní den si jej děti mohou odnést opět domů. Za pomoc s výzdobou třídy čeká žáky malý dáreček!

--- Školní rok nám začne v pondělí 4. 1. 2021.

Přejeme všem klidné a pohodové Vánoce, dětem bohatého Ježíška a do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody.

Kolektiv ZŠ Oleksovice